Duchowa Rodzina Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej

Unikalne przywileje Apostołów Fatimy


Twoja obecność w Apostolacie Fatimy zagwarantuje Ci uczestnictwo w kampaniach Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi, a także szereg dodatkowych przywilejów.
Apostoł
Msze Święte w Twojej intencji
Jako Apostoł Fatimy otrzymasz przede wszystkim wielkie duchowe wsparcie. 13. dnia każdego miesiąca zostanie odprawiona Msza Święta w Twoich intencjach, które do nas wyślesz, oraz w sprawach powierzonych przez wszystkich Apostołów Fatimy.
Apostoł
Modlitwa sióstr zakonnych
Dodatkowo zaprzyjaźnione z nami siostry klauzurowe będą wspierały Ciebie i pozostałych Apostołów Fatimy swoją codzienną modlitwą.
Pakiet Powitalny

Zaraz po dołączeniu do naszej grupy dostaniesz wyjątkowy dyplom – świadectwo Twojego zaangażowania w Apostolat oraz naklejki z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej. Co dwa miesiące otrzymasz bezpłatnie pismo „Przymierze z Maryją”, które ukazuje się już od 2001 roku i dociera do ponad 200 000 rodzin. Nasz dwumiesięcznik jest adresowany do wszystkich, którzy oczekują jasnej, tradycyjnej nauki i zdrowej katolickiej duchowości. Pakiet
Jeszcze więcej korzyści dla Ciebie

Wraz z upływem kolejnych miesięcy czekają na Ciebie dodatkowe prezenty. Po 3 miesiącach członkostwa ofiarujemy Ci duży, poświęcony przez kapłana wizerunek Fatimskiej Pani (o wymiarach 42x30 cm), który możesz oprawić i umieścić na honorowym miejscu w swoim domu.
Po 6 miesiącach uczestnictwa otrzymasz od nas piękną, poświęconą figurę Matki Bożej Fatimskiej.
Unikalne podarunki

Po dwunastu miesiącach uczestnictwa Apostołowie Fatimy otrzymują co roku dwa prezenty – są to książki, albumy lub poświęcone obrazki koronkowe, figurki, różańce, ikony, filmy DVD, świece, medaliki, ryngrafy, medale okolicznościowe… To unikalne podarunki, w specjalnej limitowanej edycji, co roku inne, dlatego później niedostępne.Wyrusz z nami na niezapomnianą pielgrzymkę

Już po roku uczestnictwa w Apostolacie Fatimy będziesz brać udział w losowaniach kilkudniowych pielgrzymek do Fatimy lub polskich sanktuariów. Szansę na wyjazd otrzymasz dwa razy w każdym roku – w maju i październiku – gdy grupa kilkudziesięciu Apostołów Fatimy wyjeżdża z nami do miejsc szczególnie związanych z kultem Najświętszej Maryi Panny. Dotychczas w pielgrzymkach wzięło udział już ponad 800 osób.
Pakiet
Wybierz kwotę swojego comiesięcznego wsparcia i dołącz do liczącej niemal 60 000 osób duchowej rodziny Apostołów Fatimy.
Deklaruję kwotę miesięcznego datku:

Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących... >> pokaż więcej

Nasze media: